Don't pay: $20.00
$18.00
SAVE $2.00 (10%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T200492)
Specifications
| Colour | Yellow |
| Printer Compatibility | XP-100, XP-200, XP-300, XP-310, XP-400, XP-410; Workforce WF-2510, WF-2520, WF-2530, WF-2540 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 165 Pages |
| SKU | EPC13T200492 |
| Barcode # | 9314020611629 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.030m |
| Shipping Cubic | 0.000015000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






