- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T063390)
Specifications
| Colour | Magenta |
| Printer Compatibility | C11C616081, C11C617051, C11C617111, C11C612071, C11C627071, C11C610071, C11C633041 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 380 pages |
| SKU | EPC13T063390 |
| Barcode # | 871594665150 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.0580kg |
| Shipping Width | 0.025m |
| Shipping Height | 0.095m |
| Shipping Length | 0.125m |
| Shipping Cubic | 0.000297000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






