- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Epson T0753 Magenta Ink Cart - 255 pages - Compatible With EPSON STYLUS C59
(C13T075390)
Specifications
| Colour | Magenta |
| Printer Compatibility | Epson Stylus C59 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 255 pages |
| SKU | C13T075390 |
| Barcode # | 10343859517 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.0150kg |
| Shipping Width | 0.084m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.021m |
| Shipping Cubic | 0.000194000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






