$186.00
Stock Availability
🟢Live
Only 1 left!
Vermont VIC: ✓ In Stock
(Click & Collect Available)
(Click & Collect Available)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
G.Skill Ripjaws 8GB (1X8GB) DDR4-2133 Notebook Memory - DDR4-2133 (PC4-17000) - CAS latency: 15-15-15-36 - 1.20v - 260pin - Unbuffered Non-ECC - Limited Lifetime Warranty - F4-2133C15S-8GRS
(F4-2133C15S-8GRS)
| SKU | F4-2133C15S-8GRS |
| Barcode # | 4711148599184 |
| Brand | G.SKILL |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.000850000m3 |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





