- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(286J1AA)
Specifications
| Compatible Size | refer HP QuickSpecs for compatibility informations |
| Product Type | Memory Upgrade |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty (Return to HP/Dealer - Standard Bench Repair & Phone-in Assistance) |
| SKU | 286J1AA |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.1600kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.040m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





