- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(N9K04AA)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | Hardware CompatibilityHP DeskJet 2220 All-in-One, HP DeskJet 2255 All-in-One, HP DeskJet 3720 All-in-One, HP DeskJet 3755 All-in-One |
| Warranty | 6 Months Limited Warranty (Return to HP/Dealer) |
| Yield | 300 pages |
| SKU | N9K04AA |
| Barcode # | 193424495078 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000216000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





