- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP 727 130-ML GRAY INK CARTRID GE
(B3P24A)
| SKU | B3P24A |
| Barcode # | 887111963796 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.2700kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.001040000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





