- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(C4844A)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | HP 2000c/2000cxi Printer (C4530A), HP 2000c/2000cxi Printer (C4530B), HP 2000cn Printer (C5901A), HP 2500c Printer (C2684B), HP 2500cm Printer (C2685B), HP Business Inkjet 1000 Printer (C8179A), HP Business Inkjet 1100d Printer (C8124A), HP Business Inkjet 1100dtn Printer (C8135A), HP Business Inkjet 1200d Printer (C8154A), HP Business Inkjet 1200dtn Printer (C8155A) |
| Warranty | |
| Yield | 2200 Pages |
| SKU | C4844A |
| Barcode # | 88698205440 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.1550kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Shipping Cubic | 0.000780000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





