- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #15 Black Ink Cart C6615DA - 495 pages - Compatible With HP DESKJET 810C, DESKJET 840C, DESKJET 845C, DESKJET 920C, DESKJET 948C, DESKJET 3820, OFFICEJET 5110, PSC 500, PSC 750, PSC 950, OFFICEJET V40
(C6615DA)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | C6615DA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 15 |
| Product Name | 15 Ink Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Inkjet |
Warranty
| Additional Warranty Information | (Return to HP/Dealer) |
| Limited Warranty | 6 Month |
| SKU | C6615DA |
| Barcode # | 725184725036 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.025m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000480000m3 |
Manufacturer Warranty: 6 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





