- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CC630AA)
Specifications
| Colour | HP 21 Black/22 Tri-Color |
| Printer Compatibility | HP Deskjet 3940 Colour Inkjet Printer (C9050A) / Deskjet D2360 Printer (C9079A) / Deskjet D2460 Printer (CB611A) / Deskjet F380 All-in-One Printer (Q8134A) / Deskjet F4185 All-in-One Printer (CB585A) / Officejet 4355 All-in-One Printer (Q8091A) / Officejet J3608 All-in-One Printer (CB070A) / Officejet J5508 All-in-One Printer (CB080A) / PSC 1410 All-in-One Printer (Q7290A) |
| Warranty | 6 Months |
| Yield | 190+165 Pages |
| Package Qty | 2 |
| SKU | CC630AA |
| Barcode # | 882780668225 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.1100kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.146m |
| Shipping Cubic | 0.000701000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





