- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #27 Black Ink Cart C8727AA - 220 pages - Compatible With HP DESKJET 3320, DESKJET 3325, DESKJET 3420, DESKJET 3425, DESKJET 3535, DESKJET 3550, DESKJET 3650, DESKJET 3744, DESKJET 3745, DESKJET 3845, DESKJET 3847, PSC 1210, PSC 1315, OFFICEJET 4255, OFFICEJET 4355, OFFICEJET 5610
(C8727AA)
| SKU | C8727AA |
| Barcode # | 808736234443 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.0600kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000480000m3 |
Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





