- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #28 Photo Value Pack
HP DESKJET 3320,HP DESKJET 3325,HP DESKJET 3420,HP DESKJET 3425,HP DESKJET 3535,HP DESKJET 3550,HP DESKJET 3650,HP DESKJET 3744,HP DESKJET 3745,HP DESKJET 3845,HP PSC 1210,HP PSC 1315,HP OFFICEJET 4110,HP OFFICEJET 4255
190 pages
Colour
(Q8893AA)
| SKU | Q8893AA |
| Barcode # | 883585413829 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.2100kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002100000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





