- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #304A Twin Pack CC530AD
HP COLOR LASERJET CP2025,HP COLOR LASERJET CM2320
3,500 pages
Black
(CC530AD)
| SKU | CC530AD |
| Barcode # | 884420242611 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.8600kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.386m |
| Shipping Cubic | 0.011541000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





