- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(C6656AA)
Miscellaneous
| Compatibility |
HP Deskjet: HP Officejet : HP PSC: HP Photosmart: |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | C6656AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 56 |
| Product Name | 56 Black Ink Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Additional Warranty Information | (Return to HP/Dealer) |
| Limited Warranty | 6 Month |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Inkjet |
| Typical Print Yield | 450 Pages |
| SKU | C6656AA |
| Barcode # | 829160808574 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.0670kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.035m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000420000m3 |
Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





