Don't pay: $36.00
$28.00
SAVE $8.00 (22%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CB317WA)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CB317WA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 564 |
| Product Name | 564 Ink Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Additional Warranty Information | HP's ink cartridges and printheads are warranted to be free from defects in materials and workmanship during the period of the warranty. |
Technical Information
| Print Colour | Photo Black |
| Print Technology | Inkjet |
| Typical Print Yield | 170 Pages |
| SKU | CB317WA |
| Barcode # | 193424494736 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.024m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000290000m3 |
Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





