- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #60XL Black Ink CC641WA - 600 pages - Compatible With HP DESKJET D1660, DESKJET D2560, DESKJET D2660, DESKJET D5560, DESKJET F2400, DESKJET F2410, DESKJET F2420, DESKJET F2423, DESKJET F2480, DESKJET F2483, DESKJET F4200, DESKJET F4230, DESKJET F4250, DESKJET F4280, DESKJET F4400, DESKJET F4470, DESKJET F4472, DESKJET F4473, DESKJET F4480, DESKJET F4492, PHOTOSMART C4680, PHOTOSMART C4780, ENVY 100, ENVY 120
(CC641WA)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CC641WA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 60XL |
| Product Name | 60XL Ink Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Limited Warranty | 6 Month |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Inkjet |
| SKU | CC641WA |
| Barcode # | 883585956609 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.0650kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Shipping Cubic | 0.000576000m3 |
Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





