- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #727 300ml Matte Blk C1Q12A
HP DESIGNJET T920,HP DESIGNJET T1500,HP DESIGNJET T2500,HP DESIGNJET T3500
Matte Black
(C1Q12A)
| SKU | C1Q12A |
| Barcode # | 887758278048 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.258m |
| Shipping Cubic | 0.001342000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





