Don't pay: $42.00
$41.00
SAVE $1.00 (2%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CB335WA)
Miscellaneous
| Compatibility |
HP Photosmart models: |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CB335WA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 74 |
| Product Name | 74 Black Ink Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Additional Warranty Information | (Return to HP/Dealer) |
| Limited Warranty | 6 Month |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Inkjet |
| Typical Print Yield | 200 Pages |
| SKU | CB335WA |
| Barcode # | 8.83585E+11 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000288000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





