- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #901 Bk XL Ink Cart CC654AA - 700 pages - Compatible With HP OFFICEJET 4580, OFFICEJET 4500
(CC654AA)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CC654AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 901 |
| Product Name | 901 Ink Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Additional Warranty Information | HP's ink cartridges and printheads are warranted to be free from defects in materials and workmanship during the period of the warranty. |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Inkjet |
| Typical Print Yield | 700 Pages |
| SKU | CC654AA |
| Barcode # | 883585956678 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000576000m3 |
Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





