- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(T6M21AA)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | HP OfficeJet Pro 6960 All-in-One, HP OfficeJet Pro 6970 All-in-One |
| Warranty | 6 Months Limited Warranty (Return to HP/Dealer) |
| Yield | 1500 pages |
| Dimensions | 113 x 126 x 50 mm |
| Weight | 0.08 kg |
| SKU | T6M21AA |
| Barcode # | 889899101735 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 11.500m |
| Shipping Height | 5.000m |
| Shipping Length | 13.000m |
| Shipping Cubic | 747.500000000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





