- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(L0R42AA)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | HP OfficeJet Pro 8720/8730/8740 All-in-One Printer |
| Warranty | 6 Months Limited Warranty (Return to HP/Dealer) |
| Yield | ~3,000 pages |
| SKU | L0R42AA |
| Barcode # | 193424494958 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 13.000m |
| Shipping Height | 4.000m |
| Shipping Length | 12.000m |
| Shipping Cubic | 624.000000000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





