Don't pay: $131.00
$118.00
SAVE $13.00 (10%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #970 Black Ink Cart CN621AA - 3000 pages - Compatible With HP OFFICEJET PRO MFP X476DW, OFFICEJET PRO MFP X451DW, OFFICEJET PRO MFP X576DW, OFFICEJET PRO MFP X551DW
(CN621AA)
Miscellaneous
| Compatibility |
HP Officejet Pro Printers: |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CN621AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 970 |
| Product Name | 970 Black Officejet Ink Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Additional Warranty Information | (Return to HP/Dealer) |
| Limited Warranty | 6 Month |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Inkjet |
| Typical Print Yield | 3000 Pages |
| SKU | CN621AA |
| Barcode # | 886112286354 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.085m |
| Shipping Length | 0.030m |
| Shipping Cubic | 0.000612000m3 |
Manufacturer Warranty: 6 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





