- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP 975X Black Original PW Crtg
(L0S09AA)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | D3Q16D;D3Q20D;D3Q17D;D3Q21D;K9Z76D |
| Warranty | 6 Months Limited Warranty (Return to HP/Dealer) |
| Yield | ~10,000 pages |
| SKU | L0S09AA |
| Barcode # | 889296566717 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.3300kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.217m |
| Shipping Cubic | 0.000543000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





