- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #98 Black Ink Cart C9364WA - 400 pages - Compatible With HP DESKJET D4160, PHOTOSMART 2570, PHOTOSMART 2575, PHOTOSMART 8030, PHOTOSMART C4180, PHOTOSMART D5160, OFFICEJET 100, OFFICEJET H470B, OFFICEJET 6310, OFFICEJET K7100, OFFICEJET K7103, OFFICEJET K7105, OFFICEJET K7108, PSC 2575, OFFICEJET 150 MOBILE
(C9364WA)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | C9364WA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 98 |
| Product Name | 98 Ink Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Additional Warranty Information | HP's ink cartridges and printheads are warranted to be free from defects in materials and workmanship during the period of the warranty. |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Inkjet |
| Typical Print Yield | 420 Pages |
| SKU | C9364WA |
| Barcode # | 829160708454 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.0600kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.105m |
| Shipping Cubic | 0.000504000m3 |
Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





