- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(L0R14A)
| SKU | L0R14A |
| Barcode # | 889296095309 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.3600kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000550000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





