- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(C8091A)
Miscellaneous
| Compatibility |
Hewlett Packard Color LaserJet Printers Series: Hewlett Packard LaserJet multifunctional/all-in-one products MFP Series: Hewlett Packard LaserJet Printers Series: |
Product Information
| Staple Per Cartridge | 5000 |
Warranty
| Additional Warranty Information | 1 Years Limited Warranty (Next Business Day On-Site) |
| Limited Warranty | 1 Year |
General Information
| Product Type | Stapler Cartridge |
| Manufacturer Part Number | C8091A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | Staple Cartridge |
| Brand Name | HP |
| SKU | C8091A |
| Barcode # | 725184580185 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.2800kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.000728000m3 |
Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





