- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
MS-2 STAPLES - DF71 (36882040)
(36882040)
Miscellaneous
| Additional Information | 5000 x Staples/Box |
| Compatibility | DF-71 5 Staple Punch |
General Information
| Product Type | Staple Cartridge |
| Manufacturer Part Number | 36882040 |
| Manufacturer Website Address | http://www.kyocera.com.sg |
| Packaged Quantity | 3 / Pack |
| Manufacturer | Kyocera Corporation |
| Product Model | 36882040 |
| Product Name | Staple Kit |
| Brand Name | Kyocera |
| SKU | 36882040 |
| Barcode # | 36882040001 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 0.5850kg |
| Shipping Width | 0.155m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000387000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






