Don't pay: $280.50
$195.00
SAVE $85.50 (30%)
You Might Want To Add
Kyocera TK-5274Y Yellow Toner Cartridge 6,000
Kyocera TK-5274C Cyan Toner Cartridge 6,000 P
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Compatible Products
KYOCERA ECOSYS M6230CIDN,KYOCERA ECOSYS M6630CIDN,KYOCERA P6230CDN
Yield
8,000 pages
(TK-5274K)
| SKU | TK-5274K |
| Barcode # | 632983049129 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.330m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.005577000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






