Don't pay: $344.30
$239.00
SAVE $105.30 (31%)
You Might Want To Add
Kyocera TK-5274Y Yellow Toner Cartridge 6,000
Kyocera TK-5274K Black Toner Cartridge 8,000
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Compatible Products
KYOCERA ECOSYS M6230CIDN,KYOCERA ECOSYS M6630CIDN,KYOCERA P6230CDN
Yield
6,000 pages
(TK-5274C)
| SKU | TK-5274C |
| Barcode # | 632983049365 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.330m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.005577000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






