Don't pay: $143.00
$119.00
SAVE $24.00 (17%)
Stock Availability
🟢Live
ONLINE: ✓ In Stock
Vermont VIC: ✓ In Stock
(Click & Collect Available)
(Click & Collect Available)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
QNAP OPTICAL TRANSCEIVER 10GBE SFP+ 850NM SR UP TO 300M INDUSTRIAL-TEMPERATURE. (TRX-10GITSFPP-SR) Applied Models: For use with SFP+ 10GbE wide-range temperature
(TRX-10GITSFPP-SR)
| SKU | TRX-10GITSFPP-SR |
| Model # | TRX-10GITSFPP-SR |
| Barcode # | 4713213519844 |
| Brand | QNAP |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.080m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






