- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

SanDisk Ultra Fit CZ430 64GB USB 3.1 Flash Drive - High-speed USB 3.1 performance at 130MB/s - SanDisk SecureAccess uses 128-Bit AES encryption - RescuePRO for easy file recovery - Compatible with USB 3.0 and 2.0 ports - SDCZ430-064G
(SDCZ430-064G)
SanDisk Ultra Fit CZ430 64GB USB 3.1 Flash Drive - High-speed USB 3.1 performance at 130MB/s - SanDisk SecureAccess uses 128-Bit AES encryption - RescuePRO for easy file recovery - Compatible with USB 3.0 and 2.0 ports - SDCZ430-064G
| SKU | SDCZ430-064G |
| Barcode # | 619659163730 |
| Brand | SANDISK |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Manufacturer Warranty: 5 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





