Don't pay: $2,999.00
$2,653.80
SAVE $345.20 (12%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Synology NVR DVA3219 4 Bay NVR with an Intel Atom C3538 NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB RAM + 8 device licenses included Dual Intel Xeon Silver 8-core processors and 32GB DDR4 ECC RDIMM, expandable up to 512GB
(DVA3219)

| SKU | DVA3219 |
| Barcode # | 846504002832 |
| Brand | SYNOLOGY |
| Shipping Weight | 11.0000kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.330m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Shipping Cubic | 0.043956000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
QNAP TBS-h574TX-i5UC-05S02,5-bay All-Flash NASbook - With 5 x E1.S NVMe 3.84TB
$10,169.00 $11,299.00
New
Model
Model
QNAP TS-473A-8G 4 Bay NAS with AMD R-Series Quad-core 2.2GHz, and 2 2.5GbE Ports
$1,269.00 $1,599.00
On
Sale
Sale





