$81.00
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(nHD-cover-Camo-3)
| SKU | nHD-cover-Camo-3 |
| Barcode # | 817882025645 |
| Brand | UBIQUITI |
| Shipping Weight | 0.8500kg |
| Shipping Width | 0.137m |
| Shipping Height | 0.049m |
| Shipping Length | 0.278m |
| Shipping Cubic | 0.001866000m3 |
Manufacturer Warranty : 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






