- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AR7305A)
Miscellaneous
| Compatibility | APC NetShelter SX 42U Enclosure |
General Information
| Product Type | Side Panel |
| Manufacturer Part Number | AR7305A |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | AR7305A |
| Product Name | Split Feed Through Side Panel |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 16.96 kg |
| Height | 832.1 mm |
| Width | 966 mm |
| Depth | 14 mm |
| Product Color | Black |
| SKU | AR7305A |
| Barcode # | 731304287957 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






