- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AR7572)
Product Information
| Cable Manager Type | Cable Manager |
General Information
| Product Type | Cable Organizer |
| Manufacturer Part Number | AR7572 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | AR7572 |
| Product Name | NetShelter SX 48U Vertical PDU Mount and Cable Organizer |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Miscellaneous
| Additional Information |
|
| Package Contents |
|
Physical Characteristics
| Height | 2197.1 mm |
| Width | 117.3 mm |
| Depth | 15.7 mm |
| Product Color | Black |
| SKU | AR7572 |
| Barcode # | 731304234562 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 9.0000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






