- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AR8113A)
Miscellaneous
| Package Contents |
|
General Information
| Product Type | Cable Tying |
| Manufacturer Part Number | AR8113A |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | AR8113A |
| Product Name | Cable Management Rings |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Product Information
| Cable Manager Type | Ring |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 589.7 g |
| Product Color | Black |
| SKU | AR8113A |
| Barcode # | 731304111320 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 0.9000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






