Don't pay: $254.54
$219.00
SAVE $35.54 (14%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AR8172BLK)
Product Information
| Cable Manager Type | Cable Manager |
General Information
| Product Type | Cable Organizer |
| Manufacturer Part Number | AR8172BLK |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | AR8172BLK |
| Product Name | Shielding Partition Solid 750mm wide |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Miscellaneous
| Additional Information |
|
| Package Contents |
|
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 2.27 kg |
| Height | 121.9 mm |
| Width | 731.5 mm |
| Depth | 72.4 mm |
| Product Color | Black |
| SKU | AR8172BLK |
| Barcode # | 731304199182 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 3.7600kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






