- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AR8444)
Miscellaneous
| Package Contents |
|
General Information
| Product Type | Cable Tying |
| Manufacturer Part Number | AR8444 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Packaged Quantity | 4 |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | AR8444 |
| Product Name | Vertical Fiber Organizer Spool |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Product Information
| Cable Manager Type | Cable Spool |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 60 g |
| Height | 119 mm |
| Width | 64 mm |
| Depth | 103 mm |
| SKU | AR8444 |
| Barcode # | 731304256335 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 0.5100kg |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






