- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AR8654)
Miscellaneous
| Compatibility | APC NetShelter Racks Enclosures |
General Information
| Product Type | Cable Organizer |
| Manufacturer Part Number | AR8654 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Packaged Quantity | 2 |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | AR8654 |
| Product Name | AR8654 Cable Radius Drop |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Product Information
| Cable Manager Type | Cable Radius Drop |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 317.5 g |
| Height | 63.5 mm |
| Width | 127 mm |
| Depth | 63.5 mm |
| Product Color | Black |
| SKU | AR8654 |
| Barcode # | 731304301110 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 0.3600kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






