- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AR7722)
Miscellaneous
| Compatibility | APC NetShelter SX 600mm Wide 45U |
General Information
| Product Type | Cable Organizer |
| Manufacturer Part Number | AR7722 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Packaged Quantity | 2 |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | Vertical Cable Manager for NetShelter SX 600mm Wide 45U (Qty 2) |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Product Information
| Cable Manager Type | Cable Manager |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 2.27 kg |
| Rack Height | 45U |
| Height | 1911 mm |
| Width | 45 mm |
| Depth | 107 mm |
| Product Color | Black |
| SKU | AR7722 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 2.8000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






