- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AR8165ABLK)
Miscellaneous
| Package Contents |
|
General Information
| Product Type | Cable Organizer |
| Manufacturer Part Number | AR8165ABLK |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | Power Cable Ladder 12" (30cm) |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Product Information
| Cable Manager Type | Cable Ladder |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 9.30 kg |
| Height | 3022.6 mm |
| Width | 304.8 mm |
| Depth | 50.8 mm |
| Product Color | Black |
| SKU | AR8165ABLK |
| Barcode # | 731304198956 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 272.7300kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






