- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AR8169)
Miscellaneous
| Compatibility | Cable Ladders |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 317.5 g |
| Height | 2.5 cm |
| Width | 8.9 cm |
| Depth | 12.7 cm |
| Product Color | Yellow |
General Information
| Product Type | Clamp Mount |
| Manufacturer Part Number | AR8169 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | Ladder Clamp Kit |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
| SKU | AR8169 |
| Barcode # | 731304201793 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 0.6200kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






