- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AR7005)
Miscellaneous
| Compatibility | NetShelter SX 45U Enclosure |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 11.29 kg |
| Height | 2043.9 mm |
| Width | 599.9 mm |
| Depth | 35.1 mm |
| Product Color | Black |
General Information
| Product Type | Door Panel |
| Manufacturer Part Number | AR7005 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | Perforated Curved Door Panel |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
| SKU | AR7005 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 11.3000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






