- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AR8127BLK)
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
Miscellaneous
| Additional Information |
|
| Package Contents |
|
| Certifications & Standards | EIA-310-D |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 10.43 kg |
| Height | 88.9 mm |
| Width | 444.5 mm |
| Depth | 711.2 mm |
| Product Color | Black |
General Information
| Product Type | Keyboard Drawer |
| Manufacturer Part Number | AR8127BLK |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | 19" Rotating Keyboard Drawer |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
| SKU | AR8127BLK |
| Barcode # | 731304015932 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 16.7000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






