- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AR7201)
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
General Information
| Product Type | Roof Panel |
| Manufacturer Part Number | AR7201 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | NetShelter SX 600mm Wide x 1070mm Deep Standard Roof |
| Product Line | NetShelter |
| Product Series | SX |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Physical Characteristics
| Height | 16 mm |
| Width | 600 mm |
| Depth | 1070 mm |
| Product Color | Black |
| SKU | AR7201 |
| Barcode # | 731304226499 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 0.5400kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






