- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AR7578)
Miscellaneous
| Compatibility | NetShelter SX 48U |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 10.40 kg |
| Height | 113.7 cm |
| Width | 12.1 cm |
| Depth | 14 cm |
| Product Color | Black |
General Information
| Product Type | Rail Kit |
| Manufacturer Part Number | AR7578 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | Wide Recessed Rail Kit |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
| SKU | AR7578 |
| Barcode # | 731304235293 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 12.3200kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






