- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AR7203)
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
General Information
| Product Type | Roof Panel |
| Manufacturer Part Number | AR7203 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | Roof Match Kit for SX to VX |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Miscellaneous
| Package Contents |
|
| Compatibility |
|
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 7.95 kg |
| Height | 74 mm |
| Width | 600 mm |
| Depth | 1070 mm |
| Product Color | Black |
| SKU | AR7203 |
| Barcode # | 731304234609 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 11.6500kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






