- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AR8126ABLK)
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 4.56 kg |
| Height | 44 mm |
| Width | 441 mm |
| Depth | 305 mm |
| Product Color | Black |
General Information
| Product Type | Drawer |
| Manufacturer Part Number | AR8126ABLK |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | 17" Keyboard Drawer Black |
| Brand Name | Schneider Electric |
| SKU | AR8126ABLK |
| Barcode # | 731304120308 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 5.9000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






