- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AR7360)
Miscellaneous
| Environmentally Friendly | Yes |
General Information
| Product Type | Side Panel |
| Manufacturer Part Number | AR7360 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | NetShelter SX 12U 900mm Deep Side Panel (Qty 1) |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Physical Characteristics
| Height | 1065 mm |
| Width | 550 mm |
| Depth | 120 mm |
| Product Color | Black |
| SKU | AR7360 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 7.0000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






