- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AWM-A46-B)
Physical Characteristics
| Product Color | Black |
General Information
| Product Type | Mounting Arm |
| Manufacturer Part Number | AWM-A46-B |
| Manufacturer Website Address | http://www.atdec.com.au |
| Manufacturer | Atdec Pty Ltd |
| Product Name | Modular, Mounting Arm, AWM-A46-B |
| Product Line | Modular |
| Product Series | AWM |
| Brand Name | Atdec |
Product Information
| Device Supported | Monitor |
| Maximum Load Capacity | 12.02 kg |
| Number of Displays Supported | 1 |
| SKU | AWM-A46-B |
| Barcode # | 881493011960 |
| Brand | ATDEC |
| Shipping Weight | 2.1010kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.080m |
Manufacturer Warranty: 2 year
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





